ida_logo

Türkiye’de birçok yerli ve global markanın iletişim danışmanlığını yürüten GoodWorks, farklı alanlarda onlarca ulusal ve uluslararası ödüle sahiptir.

GoodWorks İletişim Danışmanlığı profesyonel bir ekip tarafından sektörün en iyi ajansı olmak iddiasını taşıyarak kuruldu. İş ortaklarına, değişen iletişim çözümlerini önceden sunmak amacıyla; nitelikli insan kaynağı, teknoloji, bilgi ve deneyimi bir araya getiren GoodWorks ölçülebilir iş sonuçlarına odaklanmaktadır. GoodWorks iletişimde bugünü yönetirken, yarını görmek gerektiğini düşünen, bunun için de gerekli stratejik ve yaratıcı çözümleri hayata geçiren bir ekiptir.

KURUCUMUZ

GoodWorks Ajans Başkanı Ergun Gümrah, Gazeteciliğe 1984 yılında Yeni Asır’da başladı. İstanbul’da Sabah, Hürriyet ve Milliyet EP dergilerinde muhabir olarak çalıştı. 1993 yılında Dr. Stress programının yapımcısı oldu. 1994-1997 yılları arasında Türkiye’nin ilk ekonomi kanalı olan Kanal E’nin stratejisini belirledi. Prototipini hazırlayarak, 4 yıl boyunca Genel Koordinatörlüğü’nü yürüttü. 1997-1999 yıllarında Kent TV’nin yeniden yapılanmasını gerçekleştirdi ve Genel Yayın Yönetmenliği’ni yaptı. 2000 yılında Cumhuriyet TV’yi, 2001 Ocak ayında Türkiye’nin ilk sağlık kanalı olan Medical Channel’ın kuruluşunu gerçekleştirdi.

2001-2014 arasında Leo PR – MSLGROUP Türkiye Genel Müdürlüğü görevini yürüttü. Türkiye’de TV ve Medyada Haber Olmak isimli iki çok yazarlı kitabı bulunmaktadır. Gazetecilik ve Halkla İlişkiler dalında çok sayıda ödülün sahibidir.

1 Ocak 2015 tarihinde GoodWorks İletişim Danışmanlığını kuran Ergun Gümrah; Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, İzmir Gazeteciler Cemiyeti, Basın Konseyi, Çağdaş Gazeteciler Derneği ve Türkiye Halkla ilişkiler Derneği Üyesidir. Gümrah, 2016-2018 yılları arasında İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yaptı.

İLETİŞİM

GoodWorks'e, aşağıdaki iletişim bilgileri ve form aracılığıyla ulaşabilirsiniz.